O mně

Lenka Seničová

Stojím si za tím, že dobrou fotografii dělají emoce, emoce a emoce.
Profesionální technické zpracování, atraktivní lokace exteriérů a exkluzivní ateliéry jsou pro mě samozřejmostí, ale stále platí, že bez emocí jsou to jen prázdné kulisy.
Fotografováním se zabývám už od dětství, i když profesně jsem se nejdříve uplatňovala v oborech, které s fotografií neměly nic společného.
V každém z nich mi však vždy chyběla jedna věc – emoce.
Profesionálně se fotografii věnuji od roku 2004.
Těším se na vás a na vaše… emoce.

Reference

Paní Lenka Seničová je fotografka, se kterou je radost pracovat. Její talent pro fotografování umocňuje schopnost navázat kontakt s klientem nenuceným způsobem, vytvořit atmosféru důvěry a vzájemného dialogu. Výsledkem jsou fotografie, které jsou dynamické, „živé“ a přirozené. Těším se, až si je dám na web. Moc děkuji, chválím a doporučuji!!! 🙂

kveten 2022 Jana Nová
Praha

Původně jsme hledali fotografa na těhotenské focení, ale netušili jsme, že najdeme osobu, která se stane našim rodinným fotografem 😊  

Lenku jsme oslovili celkem třikrát a jsme s její prací vždy nadmíru spokojeni. Na Lenku a její fotografie jsme narazili na Instagramu, zalíbila se nám přirozenost a nenucenost jejich fotek, a tak jsme ji oslovili. Foto, které následně s námi vytvořila předčilo naše očekávání. Během focení nás nikdy do ničeho nenutí, je lidská, příjemná a na „place“ panuje uvolněná atmosféra. Z obyčejných obrazů dokáže vykřesat nádherné fotky plné emocí a přirozenosti. Když připočtu rychlé zpracování a dodání finálních fotek, je pro mě spolupráce s Lenkou ideální. Všem vřele doporučuji Lenku vyzkoušet a přesvědčit se osobně.

červen 2021 Saša Kuchař
Praha

Lenku Seničovou jsem si pro naše rodinné focení vybrala díky krásným fotografiím na jejím webu, na který jsem narazila, když jsem hledala někoho, kdo by u nás doma profesionálně zachytil oslavu 1. narozenin našeho syna. Fotky z této události nás nadchly, takže poslední dva roky nás fotí cca 4x ročně – v každém ročním období jednou. Jen díky ní mám fotky s dětmi, protože když už někdo u nás v rodině fotí, jsem to já, takže tatínek má s dětmi fotek dost, zatímco já skoro žádnou. Jen díky ní máme rodinné fotky nás všech pohromadě, protože na samospoušť se nefotíme a selfie telefonem si také nepořizujeme. Obdivuji, jak umí zachytit na fotce pohyb, aniž bychom měli rozmazané obličeje, ruce, nohy.., když se s ní fotíme, nemusíme jen sedět / stát a pózovat, můžeme se synem běhat, poskakovat.. Takové focení pak baví i děti, které jinak focení na povel nemají moc rády. V neposlední řadě se mi u ní moc líbí, že neváhá fotit kdekoli, ať už doma nebo venku, zatímco u jiných fotografů jsem se dříve setkala s tím, že upřednostňovali focení u sebe v ateliéru popř.venku v jejich oblíbené “naučené” lokalitě. Už se těšíme na další rodinné focení, a pokud u nás někdy dojde i na svatbu, tak výběr fotografa už máme jasný. 🙂

červen 2021 Renáta Polcarová
Praha

Lenka je skvělá – fotí jakoby “mimochodem”, mezi řečí, má dar zachytit okamžik ve své přirozenosti. Máme 3 malé děti, které neposedí, nezapózují a zachytit je všechny na jednom snímku je celkem oříšek. Lenka si dokáže získat pozornost a důvěru každého malého modela a modelky, je neuvěřitelně empatická a flexibilní. Vždy se k ní rádi vracíme.

květen 2021 Lucie Hayek
Špindlerův Mlýn

Profesionální focení jsem poprvé zažila až na své svatbě, kde jsem měla tu nejlepší fotografku, kterou jsem mohla zvolit – Lenku 🙂 Byla jsem z fotek tak nadšená, že jsem ve svých dalších důležitých životních okamžicích, které jsem si chtěla uchovat pro vzpomínku – během těhotenství a po narození našich dcer – znovu neváhala Lenku oslovit a strávit s ní příjemnou hodinku někde venku před objektivem. Teď už chodíme každý rok, děti rychle rostou a já je chci mít zdokumentované. Rodinné fotky nám každý chválí a zdobí nejen náš dům, ale děláme z nich každoročně i pěkný dárek prarodičům. Samotné focení vždy proběhlo naprosto nenásilnou formou a přirozeně (i manžel si to dost užíval :))

Míša Pánková
Kladno

S Lenkou fotím už 7 let a vždy jsem byla naprosto spokojená. Atmosféra při focení je vždy uvolněná, dokáže podpořit sebevědomí a poradit jak pózovat, což je pak na výsledných fotkách poznat. Jsou focené v klidu a za naprosté pohody. Vždy bylo možné se na fotky podívat i na místě, zda se líbí i nám, retuše a dodání fotek probíhá rychle. Pravidelně fotíme i s rodinou, protože umí zachytit i rychlé a živé děti. 🙂 Zachytit tři osoby včetně dětí hezky, usmívající se a ještě fotograficky kvalitně se daří naprosto vždy.

Karolína Štěpánková
Praha

Před lety jsem hledala fotografa, který zachytí naše radostné očekávání miminka a narazila jsem na sympatickou, milou a hlavně šikovnou fotografku Lenku. Dnes je dcerkám již 7 a 5 let a máme díky Lence mnoho nádherných fotek, kterými si připomínáme nekončící smích, objetí, lásku i radostné pokřikování dětí. Atmosféra, která kouzlí úsměv od ucha k uchu, či slzičky v koutcích očí.

Dita Kmochová Stočesová
Praha